Ford 3 Buton 433 Mhz Kumanda   (#Ford.RK.01)

Fiyatları görebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Marka : Ford
Anahtar Blade: FDTK05 veya FDTK06
Frekans: 433Mhz
Transponder: Transponder Yok
Pil: CR2032
Orijinal Parça Numarası:  1337641 veya 1753886 veya 1782036
 
Uyumlu araçlar:
Ford B-Max 08.08.2012- 2016 
Ford C-Max 26.03.2007-23.07.2010 
Ford Ecosport 12.01.2015-2016 
Ford Fiesta 21.07.2008-2016 
Ford Focus 2005-29.07.2011
Ford Galaxy 06.03.2006-06.09.2010 
Ford Mondeo 19.02.2007-22.12.2014 
Ford S-Max 06.03.2006-08.04.2015
Ford Transit Kurye 07.04.2014-2016
1 / 1 - 1
1 / 1 - 1
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.anahtarturk.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2020